Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » FTLF1318P3BTL |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
1.105,77 zł
Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164
Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164
243,54 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC

Symbol: FTLF1318P3BTL; Waga transp.: 0.06 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
526,44 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 6-8 dni

FTLF1318P3BTL  - 1000BASE-LX and 1G Fibre Channel (1GFC) 10km Industrial Temperature Gen3 SFP Optical Transceiver

Dane techniczne:
Szybkość połączenia do 1.25Gb/s bi-directional data links
Hot-pluggable SFP footprint
Digital Diagnostic functions
Nadajnik laserowy 1310nm Fabry-Perot
Duplex LC connector
RoHS compliant
Do 10 km zasięgu transmisji dla światłowodu 9/125μm SMF
Metalowa obudowa z niską emisją EMI
Zasilanie 3.3V
Niskie zapotrzebowanie na moc <600mW
Zakres pracy w temperaturach: -40°C to 85°C

Urządzenia nadawczo-odbiorcze Finisar FTLF1318P3BTL typu Small Form Factor Pluggable (SFP) są zgodny z umową MSA (ang. Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement) 4. Jednocześnie są zgodne z Gigabit Ethernet, jak zostało określone w IEEE Std 802.31 i 1x Fibre Channel zgodnie z definicją w FC-PI-4 Rev. 8.003. Transceiverami optycznymi są zgodny z dyrektywą RoHS 2011/65 / UE. 
Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem 2-żyłowej magistrali szeregowej określone w MSR SFP.

Data dodania produktu do sklepu: 04/09/2019.  / Akt.: 04/09/2019  (61)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Finisar
Strona Domowa Finisar
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
366,54 zł
343,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...