Sklep » Katalog » Obudowy Rack 19" -Akcesoria » Szyny teleskopowe do RACK » NP5115 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
  Szyny teleskopowe do RACK
  Adaptery - Riser Card
  Zasilacze ATX
  Klawiatury
  Myszki do PC
  Wentylatory
  Listwy zasilające 230V
  Nagrywarki DWD/RW USB
  Akcesoria 5,25" i 3,5"
  Akcesoria do montażu
  Windows OEM
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
312,42 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" NP5115 18" (49-63cm)

Symbol: NP5115; Waga transp.: 4.00 kg;  Ilość w mag.: 1 szt.
   Cena brutto:
151,29 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-10 dni

Szyny do obudów RACK 19"

  • zastosowanie dla obudów o długości (głębokości) do ok 40 cm - zobacz rysunek poniżej,
  • szyny łożyskowane kulkowo, stalowe,
  • długość max zsuniętych szyn: 49 cm,
  • minimalny rozstaw stelaża w szafie: 49 cm,
  • maksymalny rozstaw stelaża: 63 cm,
  • maksymalne obciążenie: brak danych

Montaż na stelażu od 49 - 53 cm
Wysuw szyn: 32 do 45 cm, w zależności od rozstawu stelaża. Im bardziej rozsunięta jest część zamocowana na stelażu szafy, tym mniej pozostaje do wysunięcia.

np5115

np5115_rys

Mogą być zastosowane w obudowach 2U, 3U oraz 4U o głębokości do 40 cm.

Data dodania produktu do sklepu: 16/08/2017.  / Akt.: 15/05/2019  (153)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
No Name
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
1.783,50 zł
1.432,95 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...