Sklep » Katalog » SALE (Sprzęt nowy!) » 00307 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
1.512,90 zł
1.081,17 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
999,99 zł
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
243,54 zł
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)

Symbol: 00307; Waga transp.: 1.00 kg;  Ilość w mag.: 1 szt.
   Cena brutto:
40,59 zł
W promocji:
20,30 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: tel.

Arctic Freezer 64 LP

Freezer 64 LP to cooler zaprojektowany dla obudów typu HTCP. Jego niskie wymiary i specjalny montaż wentylatorów, pozwalają na instalację chłodzenia nawet w ciasnych obudowach. Mimo tak małych rozmiarów, technologi Heat-Pipe pozwoliła osiągnąć zadowalającą wydajność.

Arctic Cooling nie zapomniał o dobrej jakości wentylatorach. Dzięki nowoczesnemu łożysku wentylatory utrzymają akceptowalny poziom hałasu, nawet przy wyższych obrotach.

Kompatybilność AMD: 939, AM2, AM2+, AM3, AM3+

Cechy produktu Arctic Freezer 64 LP

Przeznaczenie: Chłodzenie procesora
Materiał: radiatora Aluminium + Miedź
Wymiary wentylatora: 60 mm
Wymiary radiatora: 106(D) x 76(Sz) x 59(W) mm
Podświetlenie: brak
Obroty wentylatora: 3000 obr/min
Ilość wentylatorów 2
Ilość Heatpipe 3
Podłączenie wentylatora: wtyczka 3 pin

Data dodania produktu do sklepu: 26/12/2010.  / Akt.: 16/11/2016  (1028)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Arctic
Strona Domowa Arctic
Inne produkty
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
184,50 zł
59,04 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...