Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » SFP-10G-ER-C » Recenzje |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel GS1300-26HP 24xGEth 2xSFP 24xPoE(250W)CCTV
Switch Zyxel GS1300-26HP 24xGEth 2xSFP 24xPoE(250W)CCTV
1.999,98 zł
1.599,00 zł
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
984,00 zł
858,54 zł
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
1.416,96 zł
1.180,80 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
[SFP-10G-ER-C]
531,36 zł
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Powrót Napisz Recenzję

Do Koszyka

Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Cisco Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
880,68 zł
830,25 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...