Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
880,68 zł
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
1.416,96 zł
1.220,16 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1020 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19" Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
Data Dodania: poniedziałek, 04 listopad 2019
Producent: Netgear

Cena: 984,00 zł 857,31 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1300-26HP 24xGEth 2xSFP 24xPoE(250W)CCTV Switch Zyxel GS1300-26HP 24xGEth 2xSFP 24xPoE(250W)CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 1.771,20 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1300-18HP 16xGEth + 1xSFP/Combo 16xPoE(170W)CCTV Switch Zyxel GS1300-18HP 16xGEth + 1xSFP/Combo 16xPoE(170W)CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 1.324,71 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1350-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W) Switch Zyxel GS1350-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W)
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 934,80 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1350-26HP 26xGEth + 2xSFP / 24xPoE(375W)CCTV Switch Zyxel GS1350-26HP 26xGEth + 2xSFP / 24xPoE(375W)CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 2.706,00 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1350-18HP 18xGEth + 2xSFP / 16xPoE(250W)CCTV Switch Zyxel GS1350-18HP 18xGEth + 2xSFP / 16xPoE(250W)CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 1.939,71 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 1.451,40 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
Data Dodania: czwartek, 03 paĹşdziernik 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 880,68 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W) Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
Data Dodania: wtorek, 01 paĹşdziernik 2019
Producent: Netgear

Cena: 1.416,96 zł 1.220,16 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W) Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
Data Dodania: wtorek, 01 paĹşdziernik 2019
Producent: Netgear

Cena: 984,00 zł 878,22 zł
Do Koszyka
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Data Dodania: środa, 04 wrzesień 2019
Producent: Finisar

Cena: 997,53 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Data Dodania: środa, 04 wrzesień 2019
Producent: Finisar comp.

Cena: 243,54 zł
Do Koszyka
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Data Dodania: środa, 04 wrzesień 2019
Producent: Finisar

Cena: 526,44 zł
Do Koszyka
Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164 Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164
Data Dodania: poniedziałek, 10 czerwiec 2019
Producent: Silentiumpc

Cena: 243,54 zł
Do Koszyka
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197 Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Data Dodania: poniedziałek, 10 czerwiec 2019
Producent: Silentiumpc

Cena: 204,18 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1020 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
984,00 zł
857,31 zł
Switch Netgear GS728TPP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE+ Rack19"
Switch Netgear GS728TPP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE+ Rack19"
1.838,85 zł
1.746,60 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...