Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel G1920v2-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
Switch Zyxel G1920v2-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
1.851,15 zł
Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+
Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+
3.238,59 zł
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
1.105,77 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1017 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Data Dodania: piątek, 22 luty 2019
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 999,99 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver
Data Dodania: piątek, 22 luty 2019
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 396,06 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: DELL Comp.

Cena: 928,65 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: DELL Comp.

Cena: 928,65 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: DELL Comp.

Cena: 630,99 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 1.105,77 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC) Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: Cisco Comp.

Cena: 312,42 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC) Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Data Dodania: czwartek, 21 luty 2019
Producent: Cisco Comp.

Cena: 531,36 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+ Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+
Data Dodania: poniedziałek, 18 luty 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 4.076,22 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+ Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+
Data Dodania: poniedziałek, 18 luty 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 3.238,59 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC) Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Data Dodania: poniedziałek, 18 luty 2019
Producent: Zyxel Comp.

Cena: 260,76 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC) Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Data Dodania: poniedziałek, 18 luty 2019
Producent: Zyxel Comp.

Cena: 350,55 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS-1100-16 16xGEth fanless Switch Zyxel GS-1100-16 16xGEth fanless
Data Dodania: poniedziałek, 18 luty 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 325,95 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1900-10HP 8xGEth PoE 2xSFP Switch Zyxel GS1900-10HP 8xGEth PoE 2xSFP
Data Dodania: niedziela, 17 luty 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 615,00 zł
Do Koszyka
Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP
Data Dodania: niedziela, 17 luty 2019
Producent: ZyXEL

Cena: 698,64 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1017 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA
126,69 zł
115,29 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
630,99 zł
546,12 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...