Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
1.512,90 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1005 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164 Zasilacz 500W SilentiumPC Elementum Vero L2 12cm 80+ Bronze / SPC164
Data Dodania: poniedziałek, 10 czerwiec 2019
Producent: Silentiumpc

Cena: 243,54 zł
Do Koszyka
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197 Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Data Dodania: poniedziałek, 10 czerwiec 2019
Producent: Silentiumpc

Cena: 204,18 zł
Do Koszyka
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701 Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
Data Dodania: poniedziałek, 27 maj 2019
Producent: Haitwin

Cena: 3.284,10 zł
Do Koszyka
Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI
Data Dodania: czwartek, 23 maj 2019
Producent: Haitwin

Cena: 3.960,60 zł
Do Koszyka
Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901 Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901
Data Dodania: czwartek, 23 maj 2019
Producent: Haitwin

Cena: 3.730,59 zł
Do Koszyka
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Data Dodania: poniedziałek, 15 kwiecień 2019
Producent: Netgear

Cena: 1.512,90 zł
Do Koszyka
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Data Dodania: poniedziałek, 15 kwiecień 2019
Producent: Netgear

Cena: 756,45 zł
Do Koszyka
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Data Dodania: poniedziałek, 15 kwiecień 2019
Producent: Netgear

Cena: 651,90 zł
Do Koszyka
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19" Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
Data Dodania: wtorek, 26 marzec 2019
Producent: Netgear

Cena: 2.447,70 zł
Do Koszyka
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+ Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Data Dodania: wtorek, 26 marzec 2019
Producent: D-Link

Cena: 3.166,02 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16E38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16E38
Data Dodania: niedziela, 10 marzec 2019
Producent: Infotronik

Cena: 2.841,30 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25
Data Dodania: niedziela, 10 marzec 2019
Producent: Infotronik

Cena: 3.134,04 zł
Do Koszyka
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel
Data Dodania: niedziela, 24 luty 2019
Producent: Infotronik

Cena: 773,67 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Data Dodania: piątek, 22 luty 2019
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 999,99 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver
Data Dodania: piątek, 22 luty 2019
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 396,06 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 1005 znalezionych) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94 zł
199,26 zł
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
40,59 zł
20,30 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...