Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
243,54 zł
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
Switch Zyxel GS1350-6HP 5xGEth 1xSFP PoE(60W) CCTV
880,68 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 76 do 90 (z 1020 znalezionych) Stron: [<<]  ... 6  7  8  9  10 ...  [>>] 
Karta sieciowa 10Gbps PCI-E (x4) EN-9320TX-E (opcja Low Profile) Karta sieciowa 10Gbps PCI-E (x4) EN-9320TX-E (opcja Low Profile)
Data Dodania: poniedziałek, 12 marzec 2018
Producent: Edimax

Cena: 599,01 zł
Do Koszyka
Karta sieciowa 1Gbps x4 PCI-E (x4) Delock 89567 (opcja Low Profile) Karta sieciowa 1Gbps x4 PCI-E (x4) Delock 89567 (opcja Low Profile)
Data Dodania: czwartek, 22 luty 2018
Producent: Delock

Cena: 455,10 zł
Do Koszyka
Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M
Data Dodania: wtorek, 23 styczeń 2018
Producent: Aten

Cena: 2.865,90 zł
Do Koszyka
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
Data Dodania: wtorek, 23 styczeń 2018
Producent: Aten

Cena: 2.004,90 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /15H48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /15H48
Data Dodania: poniedziałek, 22 styczeń 2018
Producent: Infotronik

Cena: 2.865,90 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /13I55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /13I55
Data Dodania: poniedziałek, 22 styczeń 2018
Producent: Infotronik

Cena: 2.927,40 zł
Do Koszyka
Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
Data Dodania: niedziela, 21 styczeń 2018
Producent: HP

Cena: 2.724,45 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
Data Dodania: niedziela, 21 styczeń 2018
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 533,82 zł
Do Koszyka
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
Data Dodania: niedziela, 21 styczeń 2018
Producent: HP / 3COM Comp.

Cena: 307,50 zł
Do Koszyka
Moduł SFP+ AJ716B HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver Moduł SFP+ AJ716B HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
Data Dodania: niedziela, 21 styczeń 2018
Producent: HP

Cena: 984,00 zł
Do Koszyka
Panel 3,5" - Panel USB3.0 plus Adapter 2x HSS/SDD 2,5" Akasa AK-HDA-06BKV2 Panel 3,5" - Panel USB3.0 plus Adapter 2x HSS/SDD 2,5" Akasa AK-HDA-06BKV2
Data Dodania: środa, 17 styczeń 2018
Producent: Akasa

Cena: 76,26 zł
Do Koszyka
Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Akasa AK-HDA-03 Ramka do montażu 2x HDD 2,5" we wnęce HDD 3.5" Akasa AK-HDA-03
Data Dodania: środa, 17 styczeń 2018
Producent: Akasa

Cena: 22,14 zł
Do Koszyka
Switch HP 1920S-24G JL384A 24xGBE, 2x1G/SFP PoE 185W Switch HP 1920S-24G JL384A 24xGBE, 2x1G/SFP PoE 185W
Data Dodania: wtorek, 09 styczeń 2018
Producent: HP

Cena: 1.845,00 zł
Do Koszyka
Switch HP 1920S-48G JL382A 48xGBE, 4x1G/SFP Switch HP 1920S-48G JL382A 48xGBE, 4x1G/SFP
Data Dodania: wtorek, 09 styczeń 2018
Producent: HP

Cena: 1.851,15 zł
Do Koszyka
Switch HP 1920S-24G JL381A 24xGBE, 2x1G/SFP Switch HP 1920S-24G JL381A 24xGBE, 2x1G/SFP
Data Dodania: wtorek, 09 styczeń 2018
Producent: HP

Cena: 1.022,13 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 76 do 90 (z 1020 znalezionych) Stron: [<<]  ... 6  7  8  9  10 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS108PE ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN 4xPoE
Switch Netgear GS108PE ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN 4xPoE
516,60 zł
436,65 zł
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
Switch Netgear GS510TPP Smart 8xGEth L2 8xPoE (190W)
1.416,96 zł
1.220,16 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...