Sklep » Katalog » Kontakt |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /15H48
2.724,45 zł
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
84,87 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
2.869,59 zł
Kontakt Kontakt
Regulamin sklepu| Wysyłka i odbiór towaru| Zwroty i reklamacje| Kontakt

Zapytania w sprawie produktów: email  e-mail: biuro@infotronik.pl
 
 
Kontakt telefoniczny:
telefon stacjonarny tel.: +48 52 52 222 46 (stacjonarny - 900 - 1630)
 
telefon komorkowy  tel.: +48 795 452 205 (kom. "Play" - 24h/7dni)
 
 
Czynne w dni robocze: 900 - 1630
 
 
Dane rejestrowe firmy:   Dane do wysyłek i korespondencji:
INFOTRONIK Rafał Nowicki   INFOTRONIK Rafał Nowicki
ul. Sikorskiego 30a/5   Bystrzyca 18
88-100 Inowrocław   88-300 Bystrzyca
NIP: 556-158-21-95   Polska / Polen / Poland
NIP EU: PL5561582195   telefon kontaktowy dla kuriera: +48 795 452 205
REGON: 093183703    
     
Numer konta dla waluty PLN : M-Bank:   PL 05 1140 2004 0000 3002 3445 9070
BIC:   BREXPLPWMBK
     
     
Numer konta dla przelewów EURO: M-Bank:   PL 52 1140 2004 0000 3612 1117 6247
BIC:   BREXPLPWMBK
     
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
93,48 zł
43,05 zł
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
240,00 zł
233,70 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...