Sklep » Katalog » Obudowy Rack 19" -Akcesoria » Windows OEM |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
  Szyny teleskopowe do RACK
  Adaptery - Riser Card
  Zasilacze ATX
  Klawiatury
  Myszki do PC
  Wentylatory
  Listwy zasilające 230V
  Nagrywarki DWD/RW USB
  Akcesoria 5,25" i 3,5"
  Akcesoria do montażu
  Windows OEM
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXPP ProSafe Smart 4x1G 2x2,5G 2x5G PoE+ 1xCombo10G/SFP+
2.915,10 zł
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
115,62 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Microsoft Windows 10 Home OEM, 64bit, PL, DVD   Microsoft Windows 10 Home OEM, 64bit, PL, DVD   Microsoft   Win10H-PL  Do Koszyka   587,94 zł 
 Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, EN, DVD   Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, EN, DVD   Microsoft   Win10P-EN  Do Koszyka   798,27 zł 
 Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, GER, DVD   Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, GER, DVD   Microsoft   Win10P-DE  Do Koszyka   798,27 zł 
 Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, PL, DVD   Microsoft Windows 10 Pro OEM, 64bit, PL, DVD   Microsoft   Win10P-PL  Do Koszyka   736,77 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS728TX 24xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"
Switch Netgear GS728TX 24xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"
3.075,00 zł
2.643,27 zł
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
722,01 zł
627,30 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...