Sklep » Katalog |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
492,00 zł
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45 Cablexpert
14,76 zł
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 Cablexpert
9,84 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 15 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 AP / Router Netis WF2220 1xLAN WiFI Dual Band N300   AP / Router Netis WF2220 1xLAN WiFI Dual Band N300   Netis   WF2220  Do Koszyka   103,32 zł 
 Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz   Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz   Asus   RT-AC88U  Do Koszyka   1.227,54 zł 
 Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Asus   U/WL-AM604g  Do Koszyka   43,05 zł 
31,98 zł 
 Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz   Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz   D-Link   DIR-842  Do Koszyka   296,43 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   92,25 zł 
84,87 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   49,20 zł 
31,98 zł 
 Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA   D-Link   DSL-2740B  Do Koszyka   109,47 zł 
 Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Kozumi   K-1500NR  Do Koszyka   36,90 zł 
 Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE   Router Lanberg AC1200 4X LAN 1G 2T2R MIMO DUAL RO-120GE   Lanberg   RO-120GE  Do Koszyka   182,04 zł 
 Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz   Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz   MikroTik   MT RB4011IGS  Do Koszyka   1.193,10 zł 
 Router Netgear WNR2000-200PES N300 WiFi 4Lan/1Wan   Router Netgear WNR2000-200PES N300 WiFi 4Lan/1Wan   Netgear   WNR2000-200PES  Do Koszyka   143,91 zł 
 Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN   Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN   TP-LINK   ARCHER C80  Do Koszyka   318,57 zł 
 Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+   TP-LINK   TD-W8951ND  Do Koszyka   93,48 zł 
 Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL   TP-LINK   TL-WR1043ND  Do Koszyka   111,93 zł 
 Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)   Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)   TP-LINK   TL-WR340g  Do Koszyka   31,98 zł 
18,45 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 15 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
40,59 zł
20,30 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...