Sklep » Katalog » Finisar comp. |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4  2xSFP+/ lowProfil
Karta sieciowa QNAP QXG-10G2SF-CX4 2xSFP+/ lowProfil
1.003,13 zł
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys EX-45032
615,96 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, GigaByte H470(RAID M.2&SATA) /05C30
3.130,08 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Kompatybilny Moduł Finisar FTL-1319-3A-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC Kompatybilny Moduł Finisar FTL-1319-3A-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC  Finisar comp.   FTL-1319-3A-C  Do Koszyka   289,12 zł 
Kompatybilny Moduł Finisar FTL-8519-3D-C 1000Base-SX/SC Multimode 850nm GBIC Kompatybilny Moduł Finisar FTL-8519-3D-C 1000Base-SX/SC Multimode 850nm GBIC  Finisar comp.   FTL-8519-3D-C  Do Koszyka   245,13 zł 
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC  Finisar comp.   FTLF1318P3BTL-C  Do Koszyka   248,90 zł 
Kompatybilny Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL-C Mini-GBIC SFP 1310nm Kompatybilny Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL-C Mini-GBIC SFP 1310nm  Finisar comp.   FTRJ1319P1BTL-C  Do Koszyka   434,94 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
291,64 zł
253,93 zł
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
32,68 zł
18,86 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...