Sklep » Katalog » Extender KVM » VE800 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps x2 PCI-E Delock 89999 (opcja Low Profile)
236,16 zł
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
664,20 zł
Extender HDMI (DVI) Aten VE-800 (60m)

Symbol: VE800; Waga transp.: 0.90 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
375,15 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 4-6 dni

Przedłużacz HDMI VE800 umożliwia oddalenie wyświetlacza HDMI nawet na 60 m od urządzenia nadającego sygnał HDMI. Sygnał jest przesyłany na odległość za pomocą przewodów Cat 5e lub Cat 6. Urządzenie jest wyposażone w złącza HDMI (high definition multimedia interface), a po zastosowaniu przejściówki HDMI-na-DVI może obsługiwać urządzenia DVI (digital visual interface), zapewniając większą elastyczność w złożonych instalacjach kina domowego.

Zawartość

1x VE800L (moduł lokalny)
1x VE800R (moduł zdalny)
2x zasilacz
4x osprzęt do montażu na ścianie
1x instrukcja obsługi

Data dodania produktu do sklepu: 31/01/2014.  / Akt.: 02/02/2015  (438)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Aten
Strona Domowa Aten
Inne produkty
Promocje więcej
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
130,00 zł
82,41 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...