Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » AGM732F |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
12,55 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08K38
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08K38
3.268,23 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38
2.864,25 zł
Netgear Moduł AGM732F MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)

Symbol: AGM732F; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
1.577,94 zł


Długość gwarancja [miesiące]: GPI60
Gwarancja producenta [door too door]: nie
Opcja dokupienia gwarancji On-Site [tak/nie]: nie

 

PROSAFE GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP / AGM732F

  • Gigabit Ethernet "long-reach" fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
  • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
  • Fits into SFP interfaces of JGS524F
  • Drives Gigabit Ethernet up to 10 km distances with 9/125ìm SMF single mode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 62.5/125ìm OM1 or 50/125ìm OM3 multimode fiber cables
  • 5-year warranty

Uwaga:
W celu sprawdzenia poprawności konfiguracji prosimy o kontakt

Data dodania produktu do sklepu: 08/07/2011.  / Akt.: 03/10/2018  (630)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
223,32 zł
203,25 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...