Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AXM761 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
2.896,65 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
1.168,50 zł
Netgear Moduł AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)

Symbol: AXM761; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
2.290,00 zł

 
Długość gwarancja [miesiące]: GP60
Gwarancja producenta [door too door]: nie
Opcja dokupienia gwarancji On-Side [tak/nie]: nie

 

Symbol producenta AXM761-10000S
Nazwa produktu Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
Producent Netgear
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj SFP+ 10GbE Module SR (LC)

Adds 10Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces
Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS
Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743
Fits into standard 10Gigabit SFP+ interfaces
LC connector
Drives 10Gigabit Ethernet up to 300m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
Drives 10Gigabit Ethernet up to 33m distances with 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
Provides hot-swappable installation or removal
10GBaseSR fiber technology is the same for XFP and SFP+ : one Switch equipped with XFP 10GBase-SR LC connectivity can uplink to another Switch equipped with SFP+ 10GBase-SR LC connectivity using the same fiber

Data dodania produktu do sklepu: 07/10/2012.  / Akt.: 07/10/2012  (510)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS108E ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN
Switch Netgear GS108E ProSafe Plus 8xGEth L2 VLAN
238,62 zł
210,33 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...