Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (100M) » AFM735 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
12,55 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /16G48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /16G48
2.916,94 zł
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
994,90 zł
Netgear Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)

Symbol: AFM735; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
1.083,97 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 4-5 dni
 

FastEthernet multimode (IEEE® 802.3-2002)
Zakończony LC - duplex
Kompatybilny z SFP SFP oraz przełącznikami zarządzalnymi:
FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS
Fast Ethernet do 2km 62.5/125μm OM1 multimode
Fast Ethernet do 2km 50/125μm OM3 multimode

Data dodania produktu do sklepu: 23/12/2012.  / Akt.: 25/03/2014  (515)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
32,62 zł
18,82 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...