Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch poniżej 15 portów » GS510TLP |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355
8,61 zł
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
1.168,50 zł
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
84,87 zł
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)

Symbol: GS510TLP; Waga transp.: 2.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
999,99 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GPI-LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-5 dni

Przełączniki NETGEAR Smart Managed Pro charakteryzują funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite, doskonała obsługa trybu PoE oraz większa wydajność. Zaprojektowano je pod kątem sieci wykorzystujących różne rodzaje multimediów, takich jak obraz, dźwięk i dane, w ramach jednej platformy. Przełączniki zwiększają wydajność sieci, zmniejszają koszty jej eksploatacji i ułatwiają zarządzanie. Przełączniki te są doskonałym rozwiązaniem również dla najnowocześniejszych małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają optymalnego połączenia funkcjonalności, efektywności i jakości.

Liczba portów PoE+ 8
Typ obudowy Rack
Klasa przełącznika SMART
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 8
Liczba portów SFP 2
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 8
Warstwa przełączania
  • L2
  • L2+
Zasilacz Wewnętrzny
Wentylator Nie
Bufor pamięci 1.5 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 16000
Pobór mocy 101 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 913 h
Zasilanie

100-240 VAC, 50-60Hz

Wymiary

328 x 169 x 43 mm

Waga 1.74 kg


Akcesoria do switcha:

  • Netgear SFP Moduł AGM731F MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) lub kompatybilny AGM731F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM732F MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) lub kompatybilny AGM732F-C
  • Netgear SFP Moduł AGM733F MiniGBIC/SFP 1000BaseZX (LC) lub kompatybilny AGM733F-C
  • Netgear SFP Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC) lub kompatybilny AFM735-C

Data dodania produktu do sklepu: 01/10/2019.  / Akt.: 27/01/2020  (452)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
184,50 zł
59,04 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...