Sklep » Katalog » Nowe Produkty |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID), Fr.Panel /08H
2.804,40 zł
Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES
Switch Netgear GC110 Cloud 8xGEth 2xSFP / GC110-100PES
426,81 zł
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
664,20 zł
Nowe Produkty Nowe Produkty
Wyświetlono rekordy od 16 do 30 (z 1048 znalezionych) Stron: [<<]   1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10D38
Data Dodania: poniedziałek, 27 styczeń 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.810,55 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(Raid) /02B38
Data Dodania: poniedziałek, 27 styczeń 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.869,59 zł
Do Koszyka
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Gigabyte H370(RAID) /13J55
Data Dodania: poniedziałek, 27 styczeń 2020
Producent: Infotronik

Cena: 2.896,65 zł
Do Koszyka
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+ Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 1.820,40 zł
Do Koszyka
Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+ Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24x1GB, 2x1GSFP/10GSFP+
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 664,20 zł
Do Koszyka
Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC) Mikrotik Moduł SFP+ S+31DLC10D SM 1310nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 706,02 zł
Do Koszyka
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC) Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 287,82 zł
Do Koszyka
Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC) Mikrotik Moduł SFP S-31DLC20D SM 1310nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 115,62 zł
Do Koszyka
Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC) Mikrotik Moduł SFP S-85DLC05D MM 850nm DDM 1G miniGBiC (LC)
Data Dodania: niedziela, 26 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 84,87 zł
Do Koszyka
Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz Router Asus AC3100 RT-AC88U 1WAN, 8xLAN/1G 2xUSB WIFI 2,4 i 5 GHz
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: Asus

Cena: 1.537,50 zł
Do Koszyka
Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz Router Mikrotik RB4011IGS 1xWAN, 10xLAN/1G, 1xSFP/+ WiFI 2,4 i 5 GHz
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: MikroTik

Cena: 1.168,50 zł
Do Koszyka
Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz Router D-Link AC1200 DIR-842 v.C 1xWAN, 4xLAN/1G, WiFi 2,4 i 5 GHz
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: D-Link

Cena: 232,47 zł
Do Koszyka
Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355 Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e Intellinet, biały / 210355
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: Intellinet

Cena: 8,61 zł
Do Koszyka
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, czarny / 210720 Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, czarny / 210720
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: Intellinet

Cena: 9,84 zł
Do Koszyka
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737 Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737
Data Dodania: piątek, 24 styczeń 2020
Producent: Intellinet

Cena: 6,15 zł
Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 16 do 30 (z 1048 znalezionych) Stron: [<<]   1  2  3  4  5 ...  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
199,26 zł
138,99 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
232,47 zł
220,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...